Slide #13 image

Üretimlerimize Hız Verdik

Tüm Ürünlerimizde, 2014-2015 Model Çantalarımızla Yaz Sezonu İndirimi Devam Ediyor. Lütfen Yukarıdaki Çantalar Menüsünden Fiyatlarımızı İnceleyiniz. Ayrıntılı Bilgi Bizlere Ulaşınız.

Slide #12 image

Promosyon Çanta İmalatında Benzersiz Kalite

Yeni Model İmperteks Turizm ve Plaj Çantalarında İndirim Devam Ediyor. Tüm Promosyon Turizm ve Plaj Çantalarını İstenilen Boy ve Ebatta İmal Ediyoruz.

Slide #11 image

Çanta İmalatımız

Ürün Galerimizi Güncelledik. Lütfen Ayrıntılı Fiyat ve Çanta Görseli İçin Ürünler Bölümünü Ziyaret Ediniz. Lütfen Beğendiğiniz Modellerle Alakalı Telefonla İrtibat Kurunuz.

SonrakiÖnceki

Hakkımızda

     Firmamız, promosyon çanta imalat sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kaliteli ürün, güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Bu tecrübe ve birikimi ile promosyon çanta başta olmak üzere laptop valiz ve bavul imalatı da yapmaktadır.

     Promosyon ve Reklam Çanta İmalatı üzerinde yıllarını vermiş, deneyimli ve uzman kadromuzun temel prensiplerinin başında; kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Ülkemiz teknoloji çağında; sürekli yenilik, gelişme ve ekip ruhu ile hareket eden personelimiz, kalitemize ve misyonumuza katkıda bulunmaktadır.

     Kalitemiz; çantaların dikim öncesinde kumaş kontrolünü doğru olarak yapmak, çanta üretim proseslerinin bütün kritik aşamalarında takip etmektir. Böylece standartlara uygunluğu sağlanmaktadır. Firmamızın iş politikası sürekli maliyet kontrolü, maliyet düşürme, kalite geliştirme programları ve müşteri memnuniyetidir.

Destekleyenler: Eşantiyon Çanta Promosyon | Yapan Firmalar | Eczane Çantaları | Reklam Çanta Konya | Promosyon Çanta


Son Paylaşımlarımızı Takip Etmek
İçin Facebook'ta Sayfamızı Beğenin.
Ayrıca Sayfamızı Beğenenler Arasında Yapılan Çekilişlerde
Ücretsiz Ürün Kazanma Fırsatını Yakalayın.!


PENCEREYİ KAPAT
Yandex.Metrica